הצהרת נגישות

משרד דרורי סתיו ושות' עורכי דין ועורכי פטנטים, נוקט את מירב המאמצים ביחס לנושא הנגישות לאנשים עם מוגבלויות על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות נגיש, עצמאי ושוויוני, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

הסדרי נגישות מבנים

משרדנו ממוקם בכתובת בן גוריון 1, בני ברק, מגדל בסר 2, קומה 19, הבניין כולל חניון עם חניות נכים (בחניון הספקים או בקומה מינוס 1) אשר מהן יש רצף גישה דרך הכניסה ועד למשרדנו (באמצעות מעליות המשא); קיימים שלטי זיהוי והכוונה; בנוסף, בקומות 6, 11, 16, 20, 25 בבניין יש שירותי נכים נגישים וכן, מותרת כניסה למשרדנו לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.

במקרה בצורך, ניתן לפנות אלינו על מנת לקבל כל סיוע בנושא הנגישות הפיזית אל משרדנו.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט של המשרד נגיש לאנשים עם מוגבלות ומאפשר גלישה יעילה ונוחה על מנת לאפשר הנאה מרבית מהמידע שמספק אתר האינטרנט.

האתר עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 ובפרט לדרישות תקנה 35א בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג-2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר תומך ומותאם לתצוגה בדפדפנים המקובלים בשוק ולשימוש בטלפון סלולרי.

האתר הותאם לעבוד למול טכנולוגיות מסייעות; אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב; כל הקישורים באתר מודגשים באמצעות קו סימון; האתר הותאם לתצוגה ברורה של רכיבי האתר ולהפעלה באופן שימוש המקובל עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA או בתוכנת Jaws העדכניות ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו. אנו פועלים על מנת לשפר את נגישות האתר מתוך מחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה. אם נתקלתם בבעיית נגישות, נשמח אם תיידעו אותנו על מנת שנוכל לטפל. ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות:

מספר טלפון: 03-6005573

מספר פקס: 03-6005531

כתובת דואר אלקטרוני: office@dwo.co.il

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: יונתן דרורי; בטלפון: 03-6005572; בדוא"ל: yonatan@dwo.co.il

תאריך עדכון ההצהרה: 18.1.2022