דרורי סתיו ושות' (DWO) הינו משרד בוטיק של עורכי דין ועורכי פטנטים העוסק בתחומי קניין רוחני, אינטרנט ומחשבים.

ניסיון רב: המשרד נוסד בשנת 2009 על ידי עורך הדין יונתן דרורי, אחד מעורכי הדין הבכירים בישראל בתחום הקניין הרוחני, אשר כתב מספר ספרי יסוד בתחום הקניין הרוחני בישראל, ספרים שצוטטו בפסקי הדין של בית המשפט העליון ובתי המשפט המחוזיים. בנוסף, המשרד ייצג ומייצג באינספור של תיקי קניין רוחני מורכבים בדגש על תחומי הפטנטים והמדגמים.

הכרה לאומית ובינלאומית: המשרד הוא בעל מוניטין רב מדורג ודורג על ידי המדריכים המרכזים והמובילים בעולם ובהם: Chambers and Partners, Legal 500, Dunn & Bradstreet  (Dun's 100), מדריך BDI, מדריך IP Stars וכן בעיתונות הכלכלית – גלובס ודה מרקר, כאחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני.

לקוחות המשרד: המשרד מייצג קשת רחבה של לקוחות ובהם חברות היי-טק וסטארטאפים, חברות בסבבי גיוס מתקדמים וחברות מונפקות, ממציאים, יזמים, מוזיאונים, גלריות ומעצבים בארץ ובעולם. לקוחות המשרד זוכים לטיפול צמוד ואישי של צוות המשרד.

ייחודיות המשרד בתחום הפטנטים: המשרד כולל הן עורכי דין והן עורכי פטנטים אשר פועלים בשיתוף פעולה צמוד הן בתהליכי רישום והן בהופעות בתתי משפט בתיקי פטנטים מורכבים. ייחודיות המשרד בתחום הפטנטים היא בשיתוף פעולה זה. לצורך עריכה ורישום הפטנט או לצורך ייצוג במסגרת תיק פטנטים מוקם צוות אד-הוק, המורכב מעורכי דין מיומנים בתחום דיני הפטנטים, עורכי דין אשר יש להם ניסיון בהתמודדות עם תביעות הפרת פטנט בבתי המשפט ועורכי פטנטים המיומנים בתחום הטכנולוגי הרלוונטי. שילוב זה של מומחיות משפטית לצד מומחיות מקצועית מהווה את סוד ההצלחה של המשרד בתחום הפטנטים ומאפשרת את ההגנה הטובה ביותר על נכסי הקניין הרוחני של לקוחותינו.

תחומי העיסוק שלנו: כוללים את כלל האספקטים של הקניין הרוחני, אינטרנט ומחשבים ובהם: רישום קניין רוחני בארץ ובעולם (רישום פטנטים, רישום עיצובים ומדגמים, רישום סיני מסחר), הליכי ליטיגציה בבתי משפט, הליכי ליטיגציה בפני הרשם, ניהול סכסוכים בהליכי שמות מתחם (Domain names), פעילות אכיפה של זכויות בעלי מותגים, מתן חוות דעת, ביצוע בדיקות נאותות, ועוד.